Potep v Loški Potok

Spoštovani,
 
Muzejsko društvo Ribnica vas vljudno vabi na Potep v Loški Potok. Na poletni dan, v ponedeljek, 19. junija 2023, se ob 16. uri dobimo v Loškem Potoku. Zbrali se bomo pred parkom kulturnikov na Hribu (blizu Mercatorja v središču Hriba, tik nad parkom je tudi parkirišče). Tam nas pričakata Bogdana in Vlado Mohar, ki nas bosta popeljala na spoznavanje Loškega Potoka.
Ogledali si bomo Hrib s cerkvijo na Taboru, vrt Lidije in Petra Knavsa, cerkvico sv. Florjana v Retjah, Travnik in še kaj vmes na poti.

Na potep se bomo odpravili z osebnimi avtomobili. Predhodne prijave so obvezne zaradi bolj »zelene« organizacije prevoza in potnikov.
 
Prijavo nam sporočite na  041-764-022 oz. na muzejskodrustvoribnica@gmail.com.
Prijavo nam sporočite na 041 764 022 oz. na.
Vabljeni!
 
 
* Zaradi slavnostnega obeleževanja državnega praznika v občini Ribnica (22. 6. 2023) in želje po čim večji udeležbi na potepu, smo sklenili premakniti potep v Loški Potok na ponedeljek, 19. 6. 2023. Opravičujemo se za spremembo datuma in vas prosimo za razumevanje.

© 2021 Muzejsko društvo Ribnica. VSE PRAVICE PRIDRŽANE